Dla pracujących

Konsultacje dla osób aktywnych zawodowo

„Wyciągnij lekcję z wczoraj, żyj dniem dzisiejszym i miej nadzieję na jutro”.

Zapewne dużo pracujesz i spędzasz prawie cały dzień poza domem. Żyjesz w ciągłym biegu, nie masz czasu spokojnie zjeść posiłku, kawę z cukrem pijesz na spotkaniach biznesowych, aby przetrwać dzień. Z dnia na dzień co raz gorzej się czujesz, spada Twoja samoocena, a wraz z nią rośnie frustracja. Emocje sięgają zenitu, a Ty masz wrażenie że za chwilę wybuchniesz. W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego, aby się uspokoić, a więc pójść do lodówki i cokolwiek zjeść. Ciąg dalszy historyjki zapewne znasz już dobrze.

Bez względu na to czy jesteś singlem, czy też masz rodzinę lub jesteś w ciągłej podróży mam dla Ciebie dobrą wiadomość.

Wszystko jest w Twoich rękach. Nie wzdychaj! Spokojnie. Żeby być zdrowym, pięknym i młodym wystarczy poznać kilka zasad i ich konsekwentnie przestrzegać. Nieważne ile masz lat. Każdemu z nas przyda się świadomość, na co zwracać uwagę i czego unikać, aby pięknie i zdrowo płynąć przez życie. To jest proste.

Chcesz sprawdzić? Do dzieła!

Pomogę Tobie wdrożyć w życie proces zmiany nawyków żywieniowych w sposób indywidualny, tak by nie ucierpiały na tym Twoje plany  zawodowe, jak również  osobiste. A co to oznacza w praktyce?

Wspólnie określimy cel wizyty oraz opracujemy proces wdrożenia zmian żywieniowych z równoczesnym indywidualnym podejściem do Twojego poziomu metabolizmu, jednostek chorobowych, preferencji smakowych, stylu życia oraz suplementacji.