Dla Alergików

Konsultacje dla osób z alergią i nietolerancją pokarmową

„Jeżeli nie potrafisz czegoś prosto wyjaśnić to znaczy, że nie wystarczająco to rozumiesz”.

Posiadasz pozytywne wyniki testów na opóźnioną alergię pokarmową w klasie przeciwciał IgG (1-4)? Wynik testu na alergię zależną IgE wyszedł negatywnie i objawy nadal występują? Co masz zrobić w tej sytuacji?

Mam dla Ciebie propozycje, spotkajmy się i porozmawiajmy. Doskonale wiem, co przeżywasz ze swoją nadwrażliwością pokarmową. Sama mam nadwrażliwość pokarmową i nie mogę jeść nabiału, jajek oraz glutenu. Wiem też, co z tą dolegliwością zrobić. Większość metod leczenia oraz diagnostykę medyczną przetestowałam na własnej skórze.

Na podstawie wywiadu klinicznego i żywieniowego, wyników testów w kierunku nadwrażliwości pokarmowej oraz mikroflory jelitowej, jak również wyników badań biochemicznych (laboratoryjnych) opracuję dla Ciebie indywidualny plan odżywiania z eliminacją oraz rotacją produktów szkodliwych dla Twojego organizmu.

Nauczę Ciebie krok po kroku, jak poprawnie czytać etykiety na produktach spożywczych oraz jakie zamienniki produktów włączyć do Twojego codziennego menu tak, aby nie dopuścić do kolejnych reakcji alergicznych.

Wskażę Tobie odpowiednią suplementację, która pomoże Ci uszczelnić jelito cienkie, wzmacniając tym samym układ immunologiczny oraz odporność Twojego organizmu.

Dzięki mojemu wsparciu oraz diecie eliminacyjno-rotacyjnej odzyskasz siły witalne, zdrowie, dobre samopoczucie oraz właściwą sylwetkę.